Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ilość ofert w serwisie: 9667 ogłoszeń
24 sierpien 2017  •  Imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (779)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (40)

MOTORYZACJA (226)

OGLOSZENIA DROBNE (96)

PRZYJACIELE I RANDKI (102)

FIRMY I USŁUGI (1364)

PRACA (7049)

SZUKAM PRACY (1)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

MIEJSCE
NA TWOJĄ REKLAMĘ

Twoja reklama w Rozglos.net!
Kliknij, dowiedz się więcej »
Szukam Dawcy Spermy
Ranking Sal Weselnych

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1036231 zamieszczono 2017-07-29

`ZBIÓR PIECZAREK - PRACA CAŁOROCZNA

Praca długoterminowa, niezależna od warunków atmosferycznych.Przyjemna, dobrze płatna praca.Mile widziane doświadczenie przy zbiorze i magazynowaniu pieczarek lub pracach rolniczych.Wymagana chęć do nauki zbioru pieczarek.Posiadamy oferty pracy w wielu miastach Holandii i Belgii.Wymagane prawo jazdy.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji. Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • ścinanie pieczarek ręcznie oraz/lub maszynowo.

Wymagania:

  • doświadczenie lub chęć do nauki zbioru,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stałą pracą z dużą ilością godzin, niezależnie od pogody,

  • pracę w temperaturze około 15'C, nie za zimno, nie za ciepło,

  • świetną atmosferę pracy,

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),

  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę od 9, 43 EUR brutto za godzinę pracy,

  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,

  • koszt zakwaterowania: od 70, 00 EUR za tydzień,

  • koszt ubezpieczenia: 21, 00 EUR za tydzień.

Premie dla osób z doświadczeniem

  • pieczarki małe: 27, 5 kg/godz.

  • pieczarki średnie: 42 kg/godz

  • pieczarki duże: 68 kg/godz.

  • pieczarki na konserwy: 60 kg/godz.

premie:

  • 100% normy: 1, 00EUR  brutto/h ekstra

  • 105% normy: 1, 50EUR  brutto/h ekstra

  • 110% normy: 2, 00EUR  brutto/h ekstra

  • 115% normy: 2, 50EUR  brutto/h ekstra

  • 120% normy: 3, 00EUR  brutto/h ekstra

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski  0031 47 57-88-114 z Holandii                                                                 poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.7 dni w tygodniu 24H

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą Zespół Cosmoworker Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 31462017 (c)

ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O KLIKNIĘCIE W LINK "strona WWW" PONIŻEJ.

lokalizacja: Cała Polska
strona WWW: https://cosmoworker.es-candidate.com...

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 100 razy. Data wygaśnięcia: 28.08.2017 (przedluż czas emisji)

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy