Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 10138 ogłoszeń
18 sierpien 2018  •  Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (629)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (40)

MOTORYZACJA (89)

OGLOSZENIA DROBNE (65)

PRZYJACIELE I RANDKI (26)

FIRMY I USŁUGI (892)

PRACA (8390)

SZUKAM PRACY (4)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

MIEJSCE
NA TWOJĄ REKLAMĘ

Twoja reklama w Rozglos.net!
Kliknij, dowiedz się więcej »
Ranking Sal Weselnych

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1301444 zamieszczono 2018-07-11

Asystent/ka Działu HR praca stacjonarna w Gdańsku

Asystent/ka... - ilustracja ogłoszenia nr 1301444 kliknij aby powiększyć

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

Asystent/ka Działu HR – praca stacjonarna w Gdańsku.

Podstawowe obowiązki:

• wsparcie pracowników działu HR w prowadzeniu procesów rekrutacji,
• publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych poprzez system rekrutacyjny HR Link,
• wstępna selekcja aplikacji,
• organizacja procesów rekrutacyjnych (m. in. umawianie spotkań, wysyłanie zadań do kandydatów),
• aktualizacja bazy danych kandydatów,
• udział w rozmowach rekrutacyjnych i samodzielne prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego szczebla,
• wsparcie HR Business Partnerów w zakresie bieżących działań operacyjnych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub ostatni roku studiów (preferowane kierunki to psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
• min. 6 miesięczne doświadczenie w obszarze rekrutacji,
• komunikatywność (wypowiadanie się wyraźne, zrozumiałe, logiczne),
• doskonała zdolność organizacyjna (multizadaniowość),
• przywiązywanie uwagi do szczegółów,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (z naciskiem na Excel – poziom średnio zaawansowany),
• mile widziana znajomość programów graficznych (Photoshop lub Corel lub Adobe Ilustrator) (nie jest to umiejętność konieczna, ale bardzo pożądana) ,
• mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (ważne ale nie jest priorytetem),
• samodzielność,
• skrupulatność,
• dokładność.

Oferujemy:

• umowę o pracę (na czas określony – max 24 miesiące),
• wynagrodzenie: max 2600 zł brutto,
• realna możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji i szeroko rozumianego HR-u,
• kartę Multisport i dostęp do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach,
• pracę w firmie o nieformalnej kulturze organizacyjnej,
• przyjemne miejsce pracy z udogodnieniami,
• dostępność do pracy: od zaraz.

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:
pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

lokalizacja: Gdańsk, woj. Pomorskie

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 224 razy. Data wygaśnięcia: 09.09.2018

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy