Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Og這szenia kt鏎e docieraj do ludzi.

Ilo嗆 ofert w serwisie: 9879 og這sze
15 pa寮ziernik 2018  •  Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy
Najnowsze og這szenia i oferty - kana RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPI (545)

NIERUCHOMO列I, POKOJE (32)

MOTORYZACJA (72)

OGLOSZENIA DROBNE (76)

PRZYJACIELE I RANDKI (27)

FIRMY I USΣGI (890)

PRACA (8229)

SZUKAM PRACY (4)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGΜSZENIE »

WYSZUKAJ »

MIEJSCE
NA TWOJĄ REKLAM

Twoja reklama w Rozglos.net!
Kliknij, dowiedz si wi璚ej »
Darmowe og這szenia

Wyr騜nij to og這szenie
Og這szenie nr 1330906 zamieszczono 2018-09-16

Sekretarka/M這dszy Specjalista ds. HR

ㄠczy nas to co nas r騜ni, dlatego nasze zespo造 tworz osoby, kt鏎e chc i potrafi by sob. To w豉郾ie dzi瘯i po陰czeniu wszystkich naszych odmienno軼i nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter.Do naszej centrali w Warszawie poszukujemy osoby pe軟ej entuzjazmu, kt鏎a swoj przygod zawodow chce zwi您a z obszarem administracji personalne, obs逝gi administracyjnej i HR.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • bardzo dobrej organizacji pracy w豉snej, samodzielno軼i,

  • dobrej znajomo軼i obs逝gi komputera i pakietu Office, w szczeg鏊no軼i arkusza kalkulacyjnego,

  • komunikatywno軼i i wysokiej kultury osobistej,

  • dyspozycyjno軼i min. 40 godzin tygodniowo i wi璚ej (od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach 8:00-16:00).

Do陰czaj帷 do naszego zespo逝 zapewnimy Tobie:

  • wsparcie merytoryczne na ka盥ym polu wsp馧pracy,

  • wsp馧prac w przyjaznym zespole,

  • mo磧iwo軼i rozwoju w strukturach organizacji,

  • benefity sportowe i zdrowotne,

  • prac w mi貫j atmosferze i pyszn kaw! ;-)

TWOJE ZADANIA:

  • Obs逝ga administracyjna Sekretariatu,

  • Nadz鏎 nad prawid這wym obiegiem dokument闚 i korespondencji,

  • Sporz康zanie raport闚, zestawie,

  • Obs逝ga spotka w lokalizacji (wizyty kontrahent闚, szkolenia),

  • Obs逝ga systemu kadrowego, w tym podpisywanie um闚,

  • Wsp馧prac z kadrami z centrali firmy,

  • Realizowanie dodatkowych obowi您k闚 z zakresu HR: przeprowadzanie proces闚 rekrutacyjnych na stanowiska konsultanckie w lokalizacji, aktualizowanie bazy Kandydat闚, zapewnienie odpowiedniego sp造wu aplikacji konsultanckich stosownie do z這穎nego zapotrzebowania, obs逝ga systemu ATS, realizacj zada z zakresu Exit Interview.

lokalizacja: Warszawa, woj. Mazowieckie
strona WWW: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Se...

Wyr騜nij to og這szenie Og這szenie przeczytano 71 razy. Data wyga郾i璚ia: 16.10.2018 (przedlu czas emisji)

Zg這 og這szenie do moderacji

Pod鈍ietl powy窺ze og這szenie
p豉tno嗆 SMS

Tylko 2z + VAT!

  • Pod鈍ietlenie jasnym be穎wym kolorem
    Og這szenie widoczne we wszelkich listach i spisach og這sze - tego nie da si przeoczy.
  • Pogrubiona tre嗆 og這szenia
    pogrubienie sprawia, 瞠 KA浴Y ZAUWA涉 TAKIE OGΜSZENIE.
  • Promowane przez ca造 miesi帷
    Og這szenie jest wyr騜nione przez 30 dni od chwili op豉cenia wyr騜nienia.
  • NISKA CENA
    Wyr騜nienie og這szenia kosztuje jedynie 2z + VAT (2.46z).
  • ζtwa i szybka p豉tno嗆
    B造skawicznie pod鈍ietl swoje og這szenie:
    p豉tne przez SMS
Kliknij aby zap豉ci
przez SMS (2.46z):

Wyr騜nij powy窺ze og這szenie
p豉tno嗆 SMS

Tylko 6z + VAT!

  • Obecno嗆 na stronie g堯wnej Rozglos.net
    Og這szenie wyr騜nione jest pokazywane na stronie g堯wnej serwisu Rozglos.net (zobaczy je wi璚ej ludzi!).
  • Wy窺za pozycja na listach og這sze
    Og這szenie b璠zie wy鈍ietlane w pierwszej kolejno軼i na listach og這sze. B璠ziesz wy瞠j od konkurencji.
  • Pod鈍ietlenie jaskrawym 鄴速ym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach og這sze - tego nie da si przeoczy.
    Wyr騜nienie og這szenia kosztuje jedynie 6z + VAT (7.38z).
    B造skawicznie wyr騜nij swoje og這szenie:
przez SMS (7.38z):

WYPROMUJ TWOJE OGΜSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobi?

To proste: Umie嗆 link prowadz帷y do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przyk豉d w katalogach stron (tutaj spis katalog闚 stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich link闚 ilo嗆 wy鈍ietle Twojego wpisu wzro郾ie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj wi璚ej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis og這szeniowy