Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 10309 ogłoszeń
17 grudzień 2018  •  Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (768)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (40)

MOTORYZACJA (76)

OGLOSZENIA DROBNE (68)

PRZYJACIELE I RANDKI (35)

FIRMY I USŁUGI (970)

PRACA (8351)

SZUKAM PRACY (1)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

MIEJSCE
NA TWOJĄ REKLAMĘ

Twoja reklama w Rozglos.net!
Kliknij, dowiedz się więcej »
Darmowe ogłoszenia

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1347555 zamieszczono 2018-10-25

Pracownik dozoru - osoba z orzeczeniem praca stacjonarna w Łodzi

Pracownik dozoru... - ilustracja ogłoszenia nr 1347555 kliknij aby powiększyć

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych http://WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisko :

Pracownik dozoru – praca stacjonarna w Łodzi

Podstawowe obowiązki:

• praca na portierni w systemie zmianowym (12h, 16h, 24h),
• wykonywanie obchodów,
• kodowanie alarmów,
• prowadzenie ewidencji samochodów wjeżdżających na obiekt,
• wydawanie kluczy.

Wymagania:

• chęci do pracy,
• niekaralność – potwierdzona oświadczeniem,
• sumienność,
• kultura osobista.

Oferujemy:

• umowę o pracę,
• wynagrodzenie 2400-2600 brutto,
• dodatek za pracę w godzinach nocnych,
• dodatki z zakładowego funduszu rehabilitacji np. zwrot kosztów za zakup lekarstw.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 22/1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

lokalizacja: Łódź, woj. Łódzkie

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 313 razy. Data wygaśnięcia: 24.12.2018

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy