Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 10261 ogłoszeń
18 listopad 2018  •  Imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (698)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (22)

MOTORYZACJA (80)

OGLOSZENIA DROBNE (74)

PRZYJACIELE I RANDKI (55)

FIRMY I USŁUGI (1024)

PRACA (8305)

SZUKAM PRACY (3)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

MIEJSCE
NA TWOJĄ REKLAMĘ

Twoja reklama w Rozglos.net!
Kliknij, dowiedz się więcej »
Darmowe ogłoszenia


Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1353257 zamieszczono 2018-11-10

Płatne Praktyki Studenckie

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym.Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół. Dołącz do nas!


Poszukujemy osób na ostatnich latach studiów, które pod okiem ekspertów chcą poznać od środka działanie dużej firmy o międzynarodowym zasięgu - jest to unikalna wiedza, której nie da zdobyć się w czasie studiów.Cel praktyk? Dla studentów to zdobycie cennej wiedzy i doświadczenia pod okiem ekspertów - oferujemy udział w rzeczywistych działania spółki na realnie funkcjonujących systemach.Dla Grupy TOM celem jest wyłonienie spośród najlepszych studentów osób, które na stałe zasilą nasz zespół. Mamy licznych pracowników, którym praktyki w naszej Grupie na tyle przypadły do gustu, że płynnie przeszli na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio po zakończeniu studiów.Wynagrodzenie za praktyki wypłacane jest miesięcznie i z pewnością będzie w satysfakcjonującej wysokości. Co ważne, w ramach praktyk nie oferujemy parzenia kawy i obsługi ksera - chyba że na potrzeby własne.

DZIAŁ ROZLICZEŃ Dział zajmuje się dokumentowaniem obrotu magazynowego towarów i/lub odpadów oraz współpracuje z klientami w zakresie realizacji dostaw. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: zarządzanie, ekonomia i pokrewneDZIAŁ KSIĘGOWOŚCI/CONTROLLING Zadaniem działów jest dbanie o spójną politykę finansową firmy przy zachowaniu optymalnej struktury kosztów. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: finansei rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne.DZIAŁ KADR Dział udziela wsparcia kierownikom działów w procesach personalnych oraz wspiera zmiany zachodzące w GRUPIE TOM. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi oraz pokrewne.DZIAŁ HANDLOWY Dział zajmuje się współpracą z firmami z sektora B2B, w tym m.in. wewnątrzwspólnotową oraz krajową sprzedażą surowców wtórnych, wyrobów hutniczych, rozliczaniem przeprowadzanych transakcji. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: zarządzanie, ekonomia, transport i logistyka oraz pokrewne. ORGANIZACJE ODZYSKU Dział zajmuje się obsługą firm z sektora B2B zakresie organizacji systemu odzyskui recyklingu odpadów. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: zarządzanie, ekonomia oraz pokrewne.

DZIAŁ ORGANIZACYJNO -PRAWNY Dział zajmuje się obsługą prawną Spółek wchodzących w skład GRUPY TOM. Do współpracy zapraszamy studentów studiów prawniczych.DZIAŁ TRANSPORTU Dział zajmuje się organizacją transportu i dostaw dla klientów biznesowych i indywidualnych.Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: transport i logistyka, ekonomia oraz pokrewne.DZIAŁ IT Dział zajmuje się szeroko pojętą obsługą informatyczną dla wszystkich spółek należących do GRUPY TOM. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: informatyka, informatyka w biznesie oraz pokrewne. DZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA Dział zajmuje się obsługą Spółek wchodzących w skład GRUPY TOM w obszarze ochrony środowiska. Do współpracy zapraszamy studentów studiów kierunkowych: ochrona środowiska, inżynieria środowiska oraz pokrewne DZIAŁ PRZYGOTOWANIA I PLANOWANIA PRODUKCJI Dział zajmuje się przygotowywaniem produkcji na podstawie dokumentacji wykonawczej otrzymywanej od kontrahenta, jak również planowaniem i harmonogramowaniem produkcji, rozliczeniem pracowników produkcyjnych. W dziale od praktykanta wymagana jest komunikatywność, otwartość i asertywność w związku z ciągłym kontaktem z kontrahentami. Do współpracy zapraszamy studentów kierunków: budownictwo, inżynieria produkcji oraz pokrewne

REKRUTACJA BĘDZIE PROWADZONA DO DEPARTAMENTÓW:

lokalizacja: Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
strona WWW: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Sz...
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 53 razy. Data wygaśnięcia: 10.12.2018

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2018 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.