Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5626 ogłoszeń
17 luty 2019  •  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (492)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (28)

MOTORYZACJA (86)

OGLOSZENIA DROBNE (81)

PRZYJACIELE I RANDKI (69)

FIRMY I USŁUGI (808)

PRACA (4042)

SZUKAM PRACY (20)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1374935 zamieszczono 2019-01-21

Operator maszyn - wózek widłowy+suwnica - 15,27 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA:

Istotne na stanowisku jest posiadanie uprawnień do obsługi suwnic oraz wózków widłowych, jak również posiadanie doświadczenia zawodowego w zakresie ich obsługi. Niezbędna jest również znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację w miejscu pracy. Pożądane jest posiadanie doświadczenia w pracy przy produkcji elementów betonowych. Mile widziane, jeśli możesz wyjechać do pracy samochodem.

ZADANIA:

Do Twoich zadań będzie należało transportowanie elementów betonowych przy pomocy wózka widłowego oraz obsługa suwnicy. Będziesz również wspierał produkcję elementów betonowych (zalewanie form betonem, kosmetyka elementów betonowych, czyszczenie form).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:Alicja ZabłockaSpecjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych+48 504 862 601, +48 506 561 723a.zablocka@ksservice.pl

OFERUJEMY:

Zarobki około 2000-2300 euro netto na miesiąc (stawka 15, 27 euro brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150%). Oferujemy dopłatę paliwową na dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, trzynastą pensję oraz pakiet prywatnej opieki medycznej. Można liczyć na zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

lokalizacja: Belgia, Torhout, woj. Pomorskie
strona WWW: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Op...

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 78 razy. Data wygaśnięcia: 20.02.2019 (przedluż czas emisji)

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy