Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 6808 ogłoszeń
19 maj 2019  •  Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (420)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (37)

MOTORYZACJA (65)

OGLOSZENIA DROBNE (47)

PRZYJACIELE I RANDKI (59)

FIRMY I USŁUGI (840)

PRACA (5305)

SZUKAM PRACY (1)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1410048 zamieszczono 2019-04-19

Spawacz MAG

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji elementów stalowych dla sektora lotniczego, spożywczego, chemicznego, obronnego, energetycznego oraz metalurgicznego, poszukujemy spawaczy półautomatem.
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie stali nierdzewnej metodą 136.
Zakres obowiązków

Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Spawanie stali nierdzewnej
Obróbka metalu: cięcie, gięcie
Produkcja elementów na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

Umiejętność spawania metodą 136
Umiejętność obróbki stali nierdzewnej
Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Premia dzienna do 20 € za dzień kalendarzowy (uzależniona od doświadczenia zawodowego kandydata)
Składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
Po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
Pracę w polskim zespole
Zorganizowany transport i zakwaterowanie
Bezpłatny i zorganizowany transport z kwatery na miejsce pracy
Zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
Wsparcie polskiego koordynatora
100 € premii za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane szczegółami oferty proszę o przesłanie CV na mail: gabriela.zwierzchowska@ipf.jobs.
Kontakt telefoniczny pod nr: 502 854 430.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.”

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:
https://ipf.jobs/wp-content/uploads/2018/05/Obo wiązek_informacyjny_rekrutacja-3.pdf

lokalizacja: Strasburg, Francja, Poza Polską

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 199 razy. Data wygaśnięcia: 18.06.2019

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy