Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5044 ogłoszeń
22 maj 2019  •  Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (435)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (30)

MOTORYZACJA (65)

OGLOSZENIA DROBNE (46)

PRZYJACIELE I RANDKI (65)

FIRMY I USŁUGI (848)

PRACA (3551)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1423838 zamieszczono 2019-05-16

Asystent dietetyka

Podmiot leczniczy poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent DietetykaJeżeli szukasz ciekawej pracy i jesteś miłą osobą nastawioną na wysoką jakość obsługi pacjenta, otwartą na jego potrzeby i pozytywnie nastawioną do życia, posiadasz pasję przejawiającą się w ciągłym uzupełnianiu wiedzy oraz umiejętności budowania długotrwałych relacji z pacjentem, To ta praca jest dla Ciebie!!!

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (medycyna, żywienie człowieka, dietetyka)

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność sprawnego przyrządzania urozmaiconych i smacznych posiłków

  • umiejętność samodzielnego sporządzania ciekawych przepisów

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

  • komunikatywność, empatia, życzliwość

  • umiejętność obsługi komputera

  • nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu, determinacja w realizacji celów

  • samodyscyplina, samomotywacja i umiejętność motywowania innych

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę w bardzo dobrych warunkach socjalnych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • satysfakcję z sukcesów w pracy z pacjentami

  • pracę w miłej atmosferze i w zespole profesjonalistów;

  • ciągły rozwój zawodowy;

Zadania:

  • pomiar składu ciała, wywiad dietetyczny, udzielanie porad

  • przygotowanie indywidualnych jadłospisów na podstawie testów na nietolerancje pokarmową i testów genetycznych

  • prowadzenie konsultacji dietetycznych

  • edukowanie i motywowanie pacjentów, monitorowanie postępów

  • odpowiedzialność za wyniki i pozyskiwanie nowych pacjentów

  • współpraca z dietetykami i lekarzami

  • zaangażowanie i uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach

  • przygotowywanie materiałów merytorycznych, artykułów do mediów

  • przeprowadzanie prelekcji i szkoleń

lokalizacja: Warsaw, woj. Mazowieckie
strona WWW: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/As...

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 40 razy. Data wygaśnięcia: 15.06.2019

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy