Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5851 ogłoszeń
19 wrzesień 2020  •  Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (397)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (26)

MOTORYZACJA (69)

OGLOSZENIA DROBNE (57)

PRZYJACIELE I RANDKI (77)

FIRMY I USŁUGI (776)

PRACA (4448)

SZUKAM PRACY (1)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1707691 zamieszczono 2020-08-23

Technik utrzymania ruchu (praca pod Wrocławiem, nawet do 6500 zł brutto/m-c + pakiet relokacyjny)

Obecnie dla innowacyjnej firmy produkcyjnej, która prowadzi zautomatyzowaną, nowoczesną produkcję i jest jednym z największych zakładów w Europie, poszukuję osoby na stanowisko:

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym 12-godzinnym (2 dni praca 7:00-19:00, 2 dni 19:00-7:00 i 4 dni wolnego),

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomości obsługi programu Excel,

  • wykształcenia technicznego (zawodowego, średniego lub wyższego),

  • umiejętności wykonywania napraw i konserwacji różnego rodzaju maszyn i urządzeń,

  • mile widziane: uprawnienia SEP E1.

Co możesz zyskać?

  • umowę o pracę na 2 lata bez okresu próbnego (podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem)

  • wynagrodzenie: 4400-6200 zł brutto + premię oraz atrakcyjny pakiet relokacyjny,

  • bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS,

  • możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń

  • nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (k. Wrocławia)

Klient zapewnia bezpłatny dojazd pracowniczy z większości obszaru Dolnego Śląska oraz części Opolszczyzny.

Twoimi zadaniami będą:

  • utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej,

  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,

  • pomiary parametrów procesów technologicznych,

  • optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych,

  • tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur.

lokalizacja: Zielona Góra, Cała Polska
strona WWW: http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Te...

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 115 razy. Data wygaśnięcia: 22.09.2020 (przedluż czas emisji)

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy