Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 4676 ogłoszeń
30 listopad 2020  •  Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (362)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (21)

MOTORYZACJA (77)

OGLOSZENIA DROBNE (106)

PRZYJACIELE I RANDKI (88)

FIRMY I USŁUGI (739)

PRACA (3281)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1740343 zamieszczono 2020-10-20

Drogą reniferów na Przylądek Północny 2021 - wycieczka do Norwegii, Szwecji

Drogą reniferów... - ilustracja ogłoszenia nr 1740343 kliknij aby powiększyć

Biuro podróży GEOTOUR oferuje wycieczkę na Skandynawie już od 5348zl!

PROGRAM WYCIECZKI

Sztokholm – miasto na wyspach – brukowane uliczki i pałac Królewski • Ratusz – miejsce wręczania Nagrody Nobla • Szwedzka Laponia • Droga reniferów • Przylądek Północny– Nordkapp • wizyta w barze lodowym • rejs po wąziutkim Trollfjordzie • jęzor lodowcowy Øksfjordjøkelen • droga wśród malowniczych fiordów do Tromso - „Bramy Arktyki” • Lofoty – najpiękniejsze wyspy Norwegii • muzeum Wikingów – Lofotr • cmentarz wojskowy w Narwiku •

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu do Sztokholmu (Skavsta) na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w okolicy Sodertalje. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu, wykwaterowanie i transfer na lotnisko Arlanda. Przelot do Kiruny, najbardziej na północ wysuniętego miasta Szwecji. Spacer po tym niezwykle ciekawym mieście, którego historia jest nierozerwalnie związana z kopalnią rudy żelaza i które aktualnie ze względu na niestabilność terenu jest przenoszone 3km na wschód. Zobaczymy m.in. ratusz czy wzorowany na lapońskim namiocie, drewniany kościół. Następnie przejazd przez tereny szwedzkiej Laponii do Kautokeino. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)

Dzień 3
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd w kierunku granicy z Finlandią w Karigasniemi. Potem Drogą Reniferów udamy się dalej na północ nad piękny, rozległy Porsangerfjord i wzdłuż jego brzegów dojedziemy do podwodnego tunelu, którym dotrzemy na wyspę Mageroya, na której znajduje się Przylądek Północny. Dojazd do Honningsvag najdalej na północ położonego miasta na świecie i wizyta w Barze Lodowym. Następnie przejazd w kierunku Nordkapp i wjazd na teren centrum turystycznego. Spacer po Nordkapphallen i oglądanie wspaniałego widoku na Ocean Arktyczny. Zwiedzający otrzymują specjalny certyfikat, upamiętniający wizytę w tym wyjątkowym miejscu. Przejazd do hotelu w okolicy Skaidi na nocleg (Trasa ok. 430 km).

Dzień 4
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd przez dzikie i bezludne tereny północnej Norwegii do niewielkiej osady położonej nad fiordem Jokelfjord, skąd widoczny jest jęzor lodowca Øksfjordjøkelen. Dla chętnych za dodatkową opłatą (ok. 55 EUR/os.) wyprawa szybką łodzią (RIB) pod jęzor lodowca. Dalej trasa podróży wiedzie nas wśród niezwykle malowniczych fiordów Kvaenangen i Lyngen do Tromsø zwanego „bramą Arktyki”, to stąd w XIX i XX wieku wyruszały najbardziej znane ekspedycje polarne m.in. Roalda Amundsena, Umberto Nobile i Fridtjofa Nansena. Spacer po mieście, w którym znajduje się najdalej na północ położony uniwersytet, katedra, a nawet browar. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Tromso. Dla chętnych, za dodatkową opłatą (ok. 35 EUR/os) wjazd kolejką linową na punkt widokowy Storsteinen wyjazd uzależniony od położenia hotelu, liczby chętnych i warunków pogodowych).(Trasa ok. 550 km)

Dzień 5
Po śniadaniu i wykwaterowaniu, przejazd malowniczą trasą przez surowe tereny północnej Norwegii na Lofoty. Wyspy te, uważane za jedno z najpiękniejszych miejsc w Norwegii, ciągną się 112 km wzdłuż wybrzeża, a słońce od końca maja do połowy lipca okrągłą dobę góruje tu nad horyzontem. Przejazd do Svolvær - stolicy Lofotów, a następnie 3 godziny rejs łodzią po wąziutkim Trollfjordzie. Przejazd do jednej z tradycyjnych wiosek rybackich Henningsvaer i spacer po położonej na kilku wyspach wiosce rybackiej z uroczą charakterystyczną architekturą (czerwone domki na palach). Wizyta w Lofotr – muzeum Wikingów w Borg. Przejazd na nocleg w jednym z hoteli na Lofotach (Trasa ok. 470 km)

Dzień 6
Po śniadaniu czas wolny, a dla chętnych (za dodatkową opłatą) wycieczka autokarem na kolejne wyspy Lofotów. Następnie przejazd Vesteralen będącą jednocześnie największą wyspą kontynentalnej części Norwegii. Przeprawa potężnym mostem przez Tjeldsundet na stały ląd i podróż w kierunku Narwiku - miasta słynnego z walk w czasie II Wojny Światowej, w których brali udział Polacy. Wizyta na cmentarzu wojskowym z mogiłami polskich żołnierzy, spacer pod pomnik marynarza polskiego. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg (Trasa ok. 480 km)

Dzień 7
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd na lotnisko w Kirunie. Przelot do Sztokholmu, transfer do centrum i zwiedzanie miasta z lokalnym przewodnikiem. Zaczniemy od objazdu miasta, następnie spacer po starym mieście (Gamla Stan) z brukowanymi uliczkami wzdłuż których, od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców oraz Pałac Królewski. Ratusz ze wspaniałymi salami: Złotą (wyłożoną 19 mln pozłacanych płytek) oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla. Czas wolny. Przejazd na nocleg w okolicach Södertälje. (Trasa ok. 280 km)

Dzień 8
Śniadanie (lub pakiety śniadaniowe, dla klientów wylatujących wczesnym rankiem), wykwaterowanie z hotelu (maksymalnie do godz. 11.00). Następnie transfery na lotnisko Sztokholm – Skavsta. Dokładne godziny transferów poda pilot Rainbow na miejscu. Wyloty do Polski.


ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, przelot wewnętrzny, opłaty lotniskowe, przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, video, minibar), zakwaterowanie w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania (7), program turystyczny jw., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów uczestnictwa w programie zwiedzania (kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i atrakcji, rejsu po Trollfjordzie, miejscowych przewodników, opłat rezerwacyjnych, napiwków) - orientacyjny koszt to: Norwegia - ok. 2000 NOK/os., Szwecja - ok. 45 EUR/os., (płatne pilotowi na miejscu). Fakultatywnie: wjazd na Storsteinen ok. 35 EUR/os., wycieczka Lofoty ok. 45 EUR/os, rejs Jokelfjordzie ok. 55 EUR/os. UWAGA, wycieczki fakultatywne uzależnione od ilości chętnych i lokalizacji hoteli. Cena nie zawiera również dodatkowych posiłków i innych wydatków osobistych.
Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji wg programu (7) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).


TERMINY I CENY
17.06 - 24.06.2021 od 5348zł
24.06 - 01.07.2021 od 5373 zł
01.07 - 08.07.2021 od 5976zł
08.07 - 15.07.2021 od 5646zł
22.07 - 29.07.2021 od 5537zł
29.07 - 05.08.2021 od 5393zł
05.08 - 12.08.2021 od 5499zł
26.08 - 02.09.2021 od 5212 zł

lokalizacja: Chorzów, woj. Śląskie
e-mail:
komunikator: SOBIESKIEGO 8
strona WWW: http://www.superwakacje.com.pl
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 89 razy. Data wygaśnięcia: 19.12.2020

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.