Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5285 ogłoszeń
04 grudzień 2020  •  Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (370)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (21)

MOTORYZACJA (87)

OGLOSZENIA DROBNE (106)

PRZYJACIELE I RANDKI (85)

FIRMY I USŁUGI (757)

PRACA (3857)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1740358 zamieszczono 2020-10-20

Wycieczka do Serbii 2021!

Wycieczka do... - ilustracja ogłoszenia nr 1740358 kliknij aby powiększyć

Biuro podróży GEOTOUR oferuje wycieczkę do Serbii już od 2202zł!
PROGRAM WYCIECZKI
Chorwackie skarby - Plitvickie Jeziora, Zadar, Szybenik, Pula, Rovinj, Porec • najmniejsze miasto świata - Hum • dolina trufli - Motovun • romantyczna i zawsze modna Wenecja • słoweńska Postojna • dla chętnych wypoczynek na chorwackim wybrzeżu

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Chorwacji samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem transferowym i transfer do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu przejazd na północ Chorwacji, w kierunku Plitvic. Zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych tarasowo położonych jezior, połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Okolice Parku Narodowego słyną z wyrobu doskonałych serów i miodów, które będzie można zakupić podczas tej wyprawy. Przejazd do hotelu w Słowenii, czas wolny na odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie, przejazd do Włoch (autostradą , ok 3 godz.). W godzinach przedpołudniowych przyjazd do Wenecji na parking Tronchetto, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: plac św. Marka z przepiękną bazyliką, Pałacem Dożów i Wieżą Dzwonniczą - najwyższą budowlą w mieście. Następnie przejdziemy do najważniejszych mostów weneckich: Westchnień oraz Rialto. Po zakończeniu spaceru, czas wolny. Po południu dla chętnych rejs gondolami po Canale Grande (dodatkowo płatne 15 EUR/os). Wieczorem powrót na nocleg w Słowenii, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do miejscowości Postojna, zwiedzanie jaskini Postojnska Jama. Ta licząca 2 mln lat, wydrążona w skałach przez rzekę Pivkę jaskinia, jest jedną z największych i najbardziej znanych jaskiń na świecie, wiedzie przez ok. 24 km sal i korytarzy. Trasa turystyczna obejmuje 5 km, z czego 3, 5 km to przejazd kolejką elektryczną. Zobaczymy zespół grot, skał i podziemnych przejść, wielometrowe, mieniące się różnymi kolorami nacieki skalne, stalaktyty, stalagmity i kurtyny skalne. W jaskini panuje stała temperatura 10 st C, a jej szczególną osobliwością jest występowanie odmieńca jaskiniowego, żyjącego wyłącznie w wodach dynarskiego krasu, zwanego ludzką rybką. Tylko 10 km od Jaskini Postojna znajduje się jeden za najbardziej malowniczych cudów historii ludzkości: Zamek Predjama, wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako największy jaskiniowy zamek na świecie. Osadzony od ponad 700 lat na 123-metrowej skale. Potężna, doskonała kryjówka obronna prostego rycerza rebelianta, barona rabusiów, bohatera wielu romantycznych legend imieniem Erazm z Predjamy. Przejazd na Płw. Istria w Chorwacji do miejscowości Hum. Hum jest najmniejszym miastem na świecie, co zostało odnotowane księdze rekordów Guinnessa, liczy ok. 25 mieszkańców. Miasto otoczone jest średniowiecznym murem obronnym, a do środka zaprasza imponująca brama z dzwonnicą. Zobaczymy między innymi kościół św. Hieronima z XII w. z freskami z tego okresu oraz liczne napisy głagolicą (pierwszy alfabet starosłowiański). Ciekawostką Humu jest coroczny wybór burmistrza, przy takiej liczebności miasta każdy może nim zostać. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do Poreca. Zwiedzanie: bazyliki Eufrazjana, jednej z najpiękniejszych wczesno-bizantyjskich budowli w Europie, wpisanej na listę UNESCO. Ponadto barokowy kościół św. Marii, gotyckie domy przy ulicy Decumanum. Przejazd do Rovinja, po drodze przystanek nad Kanałem Limskim. Znajdujący się na zachodnim wybrzeżu Istrii, Kanał Limski to wrzynająca się w ląd, 9 km, szmaragdowo - zielona zatoka. Jest to niezwykłe zjawisko przyrody, któremu atrakcyjności dodaje szereg żyjących tu endemicznych roślin i zwierząt. Obecnie jest to miejsce hodowli małż i ostryg, których warto skosztować w jednej z istryjskich restauracji. Zwiedzanie uroczego Rovinja - ulubionego miasta artystów, nazywanego chorwackim Saint Tropez (między innymi katedra św. Eufemii, ratusz, wieża zegarowa). Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6
Po śniadaniu zwiedzanie Puli, między innymi amfiteatru z czasów rzymskich, który jest jedną z najlepiej zachowanych budowli tego typu na świecie. Zobaczymy również antyczny Łuk Triumfalny Sergiusza, świątynię Augusta, Bramę Herkulesa oraz Forum z budynkiem ratusza miejskiego z XIII w. Przejazd w kierunku centralnej Istrii, do słynnego zagłębia trufli - Motovun. Motovun to symbol Istrii, pięknie położony na wzgórzu, otoczony murami obronnymi, skąd roztacza się przepiękny widok na znajdujące się obok winnice i lasy. Zobaczymy między innymi: kościół św. Stefana, wieżę , która pełni rolę dzwonnicy, mury obronne oraz mnóstwo klimatycznych, kamiennych uliczek. Dębowe lasy tego regionu są podziemnym siedliskiem grzybów, trufli, które zbiera się przy pomocy specjalnie szkolonych psów. Czarne trufle rosną latem, istryjskie białe trufle rosną późną jesienią i zimą. Trudno wyjechać z tego regionu bez spróbowania trufli, są praktycznie na każdym kroku, w każdym miejscowym sklepiku, czy konobie można zakupić oliwę truflową, sery z truflami czy miejscową pastę. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7
Po śniadaniu przejazd na wycieczkę do Zadaru i Szybenika. Zwiedzanie Zadaru, najważniejszego miasta regionu - antyczne Forum, rotunda św. Donata, najcenniejszy sakralny zabytek Zadaru, romańska katedra św. Anastazji, spacer wybrzeżem, którym spacerował miedzy innymi Alfred Hitchcock. Posłuchamy również wyjątkowego dźwięku organów morskich, jednej z największych atrakcji miasta. Następnie udamy się do Szybenika, kolejnego pięknego miasta wpisanego na listę UNESCO. Szybenik to najmłodsze miasto wybrzeża. W odróżnieniu od innych dalmatyńskich miast, zbudowanych przez Greków, czy Rzymian, został założony w IX w. przez chorwackich królów. Zwiedzimy przede wszystkim niezwykłą katedrę św. Jakuba - arcydzieło architektury gotycko-renesansowej, znajdującą się przy placu z renesansowym ratuszem miejskim. Starówka Szybenika z licznymi wąskimi kamiennymi uliczkami i malowniczymi schodkami to miejsce pełne uroku i fascynującej atmosfery. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, transfer: - dla Klientów pozostających dodatkowy tydzień pobytu - przejazd do wybranego hotelu i pobyt w dniach 8-14, a 15 dnia wylot do Polski, - dla Klientów powracających do Polski - transfer na lotnisko, wylot samolotem czarterowym. (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 1800 km)

Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych.
- Panie są proszone o wzięcie chusty do nakrycia ramion (wejście do kościoła).
- Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)!

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Chorwacji, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji ) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - 140 EUR/os, płatne u pilota na miejscu.

TERMINY I CENY:
03.06 - 10.06.2021 od 2202zł
10.06 - 17.06.2021 od 2222zł
01.07 - 08.07.2021 od 2372zł
15.07 - 22.07.2021 od 2429zł
05.08 - 12.08.2021 od 2436zł
26.08 - 02.09.2021 od 2331ł
09.09 - 16.09.2021 od 2107zł


lokalizacja: Chorzów, woj. Śląskie
e-mail:
komunikator: SOBIESKIEGO 8
strona WWW: http://www.superwakacje.com.pl
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 229 razy. Data wygaśnięcia: 19.12.2020

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.