Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5130 ogłoszeń
28 listopad 2020  •  Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (377)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (23)

MOTORYZACJA (76)

OGLOSZENIA DROBNE (106)

PRZYJACIELE I RANDKI (93)

FIRMY I USŁUGI (740)

PRACA (3713)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1740369 zamieszczono 2020-10-20

Sztokholm-Ryga-Tallin - Przez Bałtyckie Morze 2021

Sztokholm-Ryga-Ta... - ilustracja ogłoszenia nr 1740369 kliknij aby powiększyć

PROGRAM WYCIECZKI

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu do Tallina. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Po przylocie transfer do hotelu w Tallinie (lub okolicy), zakwaterowanie i nocleg; kolacja opcjonalnie (za opłatą). W zależności od rozkładu lotów popołudniowy lub wieczorny spacer po centrum Tallina (możliwe przejazdy komunikacją miejską).

Dzień 2
Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie i zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Spacer starówką dzielącą się na Górne Miasto ze średniowiecznymi murami obronnymi i basztą Długi Herman, zamkiem Toompea (siedziba rządu i parlamentu), prawosławnym soborem Aleksandra Newskiego, katedrą luterańską Toomikirik, wzgórzem Toompea z panoramą starówki oraz na Dolne Miasto z ratuszem i słynną Apteką Magistracką, głównym deptakiem miasta z Wielką Gildią kupiecką, domem Bractwa Czarnogłowych (znane jedynie w krajach bałtyckich elitarne stowarzyszenie nieżonatych kupców), kościołem św. Olafa, zespołem średniowiecznych kamieniczek Trzy Siostry i potężną basztą Gruba Małgorzata (większość obiektów oglądana z zewnątrz). Czas wolny, dla chętnych obiad (kuchnia estońska, płatne dodatkowo ok. 23 EUR/os.). Następnie transfer na terminal promowy i zaokrętowanie na promie. Ok. 18.00 rozpoczniemy rejs do Sztokholmu - popłyniemy jednym z największych w Europie promów pasażerskich, z doskonałą infrastrukturą rozrywkową. Na pokładzie znajduje się wewnętrzna uliczka wzdłuż której zlokalizowane są liczne bary, restauracje, sklepy, kasyno. Organizowany jest dancing z muzyką na żywo, dyskoteka z muzyką elektroniczną, karaoke, a także widowiskowe taneczne show. Nocleg na promie; kolacja opcjonalnie (za opłatą). (Trasa ok. 50 km).

Dzień 3
Śniadanie na promie i ok. 10:15 przypłynięcie do Sztokholmu. Wyokrętowanie, a następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rozpoczniemy od objazdu: zobaczymy mi.in budynki parlamentu, plac Gustawa Adolfa z Operą, Wyspę Rycerską. Następnie spacer po Starym Mieście (Gamla Stan) z brukowanymi uliczkami wzdłuż których od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców i Pałac Królewski oraz wizyta w Ratuszu ze wspaniałymi salami: Złotą oraz Błękitną, gdzie co roku odbywa się bankiet z okazji przyznania Nagrody Nobla. Czas wolny. Dla chętnych (za dodatkową opłatą – ok. 40 EUR/os) wizyta w wyjątkowym muzeum zespołu Abba. Przejazd na nocleg w hotelu w okolicy Södertälje; kolacja opcjonalnie (za opłatą). (Trasa ok. 100 km.)

Dzień 4
Dalsze zwiedzanie Sztokholmu. Przejazd do wpisanego na listę UNESCO Pałacu Drottningholm. Ta renesansowa budowla, nazywana jest szwedzkim małym Wersalem, i do dziś mieszka tu rodzina królewska. Zwiedzimy pałac i piękny ogród. Następnie zobaczymy jedno z najchętniej odwiedzanych obiektów w mieście – Muzeum Vasa, poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 r. i został odnaleziony w 1956 r. Czas wolny. Po południu transfer na terminal promowy i zaokrętowanie na promie. Rejs do Rygi (wypłynięcie promu ok. 17:00). Nocleg na promie; kolacja opcjonalnie (za opłatą). (Trasa ok. 100 km).

Dzień 5
Śniadanie na promie i ok. 11:00 przypłynięcie do Rygi. Transfer do centrum Rygi i zwiedzanie miasta, zobaczymy m.in.: wpisaną na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO starówkę z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamek (siedzibę prezydenta kraju), a także charakterystyczny zespół średniowiecznych kamieniczek „Trzej Bracia”. Udamy się również na spacer ulicami Alberta i Elżbiety, które słyną z architektury secesyjnej; zobaczymy Małą i Wielką Gildię kupiecką, kościół luterański św. Piotra oraz dom Bractwa Czarnogłowych. Na zakończenie – degustacja najsłynniejszego trunku łotewskiego – balsamu ryskiego. Czas wolny w centrum Rygi (dla chętnych obiad z potrawami kuchni łotewskiej – 23 EUR/os.). Następnie transfer na lotnisko i wylot do Polski. (Trasa ok. 50 km)

Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych.
- Możliwa zmiana kolejności przelotów i zwiedzania: przelot Warszawa - Ryga – nocleg w Rydze – prom do Sztokholmu – nocleg w Sztokholmie – prom do Tallina – przelot Tallin - Warszawa

TERMINY I CENY:
29.04 - 03.05.2021 od 2342zł
02.06 - 06.06.2021 od 2184zł
30.06 - 04.07.2021 od 2184zł
14.07 - 18.07.2021 od 2220zł
25.08 - 29.08.2021 od 2196zł
01.09 - 05.09.2021 od 2115zł

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, video, minibar), przeprawy promami: Tallin – Sztokholm - Ryga - lub w odwrotnej kolejności (2 rozpoczęte doby hotelowe na promach w kabinach 4 os.), zakwaterowanie w hotelach (2 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania (2 w hotelach oraz 2 na promach); program turystyczny jw., opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za przewodników lokalnych, opłat rezerwacyjnych, napiwków, zestawu słuchawkowego Tour Guide: ok. 150 EUR/os. (płatne pilotowi na miejscu), wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Fakultatywnie: muzeum Abby w Sztokholmie – ok.40 EUR /os., obiad Tallin ok. 23 EUR/os, obiad Ryga ok. 23 EUR/os.
Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji wg programu (4) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).

lokalizacja: Chorzów, woj. Śląskie
e-mail:
komunikator: SOBIESKIEGO 8
strona WWW: http://www.superwakacje.com.pl
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 274 razy. Data wygaśnięcia: 19.12.2020

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.