Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5633 ogłoszeń
27 listopad 2020  •  Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (385)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (23)

MOTORYZACJA (78)

OGLOSZENIA DROBNE (108)

PRZYJACIELE I RANDKI (96)

FIRMY I USŁUGI (765)

PRACA (4176)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1740370 zamieszczono 2020-10-20

Szlakiem Wołodyjowskiego 2021

Szlakiem... - ilustracja ogłoszenia nr 1740370 kliknij aby powiększyć

PROGRAM WYCIECZKI
Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Po południu przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w okolicach Lwowa. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Trasa około 400 km (z Warszawy).

Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie Lwowa - Opery Lwowskiej #, Kasyna Szlacheckiego #, uniwersytetu (niegdyś Sejm Galicyjski), dawnego Ossolineum, pałacu Potockich, placu Adama Mickiewicza z pomnikiem wieszcza. Dalej spacer starówką z kościołem Bernardynów, placem Katedralnym z Bazyliką Archikatedralną # i kaplicą Boimów #, rynkiem z ratuszem, zespołem zabytkowych kamienic w tym słynną kamienicą Królewską #, cerkwią Wołoską, kościołem Dominikanów, basztą Prochową, arsenałem Królewskim i arsenałem Miejskim, katedrą ormiańską #. Czas wolny. Wieczorem zwiedzanie grekokatolickiej katedry św. Jura. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Trasa około 50 km.

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie cmentarza Łyczakowskiego # wraz z cmentarzem Orląt Lwowskich. Dalej zwiedzanie Rohatyna z drewnianą cerkwią Ducha Świętego #. Po południu przyjazd do Stanisławowa (założonego przez Jędrzeja Potockiego, a nazwanego dla upamiętnienia imienia ojca, z dzisiejszą nazwą Iwano-Frankowsk ku czci twórcy literatury ukraińskiej). Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Wieczorem spacer zabytkową częścią miasta z katedrą grekokatolicką (niegdyś kościół Jezuitów), dawnym kościołem farnym kryjącym groby Potockich, rynkiem i ratuszem, kościołem ormiańskim, synagogą, pomnikiem Adama Mickiewicza. Czas wolny. Trasa około 150 km.

Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przyjazd do Kołomyi - zwiedzanie muzeum Huculszczyzny i Pokucia # oraz jedynego w swoim rodzaju muzeum Pisanki #. Po południu przyjazd do Czerniowiec - zwiedzanie soboru katedralnego św. Ducha. Czas wolny - spacer ulicą Olgi Kobylańskiej. Dalej zwiedzanie placu Teatralnego z imponującym gmachem teatru oraz pałacu Metropolitów Bukowińskich # (obecnie uniwersytet). Wieczorem przyjazd do Kamieńca Podolskiego. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Trasa około 250 km.

Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie Kamieńca - starego miasta z otaczającymi je murami miejskimi, katedrą św. Piotra, trzema dzielnicami (polską, ruską i ormiańską) oraz spacer mostem Tureckim do słynnej twierdzy # (opisanej w Panu Wołodyjowskim). Czas wolny. Po południu wyjazd do Chocimiu nad Dniestrem - zwiedzanie fortecy # (miejsce zwycięstwa Sobieskiego nad Turkami - niegdyś na rzece przebiegała granica polsko-turecka). Dalej zwiedzanie Okopów św. Trójcy (ruiny warowni u ujścia Zbruczu do Dniestru, miejsce urodzenia twórcy chasydyzmu i akcji Nie Boskiej Komedii). Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Trasa około 50 km.

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez Skałę Podolską (przedwojenna granica polsko-sowiecka na Zbruczu) z ruinami zamku książąt Koriatowiczów i pałacu Lanckorońskich, Jazłowiec z ruinami zamku książąt Jazłowieckich i pałacem Poniatowskich (obecnie klasztor sióstr Niepokalanek) do Buczacza z kościołem i kolegium Bazylianów, ratuszem, kościołem Matki Boskiej Szkaplerznej. Dalej zwiedzanie zamku w Zbarażu # (znanego z Ogniem i Mieczem). Wieczorem przyjazd do Krzemieńca. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Trasa około 300 km.

Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd do Poczajowa - zwiedzanie Ławry # (najważniejszego po Ławrze w Kijowie ośrodka kultu religijnego na Ukrainie). Dalej zwiedzanie kompleksu pałacowo-parkowego # w Wiśniowcu. Po południu powrót do Krzemieńca - zwiedzanie dawnego kościoła, klasztoru i kolegium Jezuitów (niegdyś słynne Liceum Wołyńskie) oraz domu-muzeum Juliusza Słowackiego #. Czas wolny (możliwość indywidualnego spaceru na Górę Bony z ruinami zamku). Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna w pakiecie). Trasa około 100 km.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie kościoła i pałacu # w Podhorcach (kręcono tu sceny z Potopu) oraz zamku # w Olesku (urodził się tu Jan III Sobieski, a obecnie znajduje się kolekcja dzieł sztuki pochodzących ze zrujnowanych dworów i pałaców). Po południu przyjazd do Żółkwi (dawna posiadłość hetmana Stanisława Żółkiewskiego) - zwiedzanie kolegiaty św. Wawrzyńca kryjącej prochy Stanisława i Jana Żółkiewskich oraz Jakuba Sobieskiego (ojca króla Jana III). Wyjazd do Polski. Wieczorem przekroczenie granicy ukraińsko-polskiej. Trasa około 600 km (do Warszawy).

Dzień 9
Powrót do Polski wg rozkładu.
Uwagi do programu
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu),
- jako walutę należy wziąć EUR i UAH lub PLN (można wymienić we Lwowie).

TERMINY I CENY:
01.05 - 09.05.2021 od 1400zł
29.05 - 06.06.2021 od 1481zł
03.07 - 11.07.2021 od 1521zł
31.07 - 08.08.2021 od 1421zł
28.08 - 05.09.2021 od 1500zł
18.09 - 26.09.2021 od 1421zł

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000 EUR, KR do 5000 EUR, NNW do 3000 EUR i bagażu do 300 EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług polskojęzycznego przewodnika na całej trasie zwiedzania, usług lokalnych przewodników, obsługi w systemie tour guide, 7 obiadokolacji (150 EUR/os - pakiet płatny na miejscu).

lokalizacja: Chorzów, woj. Śląskie
e-mail:
komunikator: SOBIESKIEGO 8
strona WWW: http://www.superwakacje.com.pl
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 256 razy. Data wygaśnięcia: 19.12.2020

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.