Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5691 ogłoszeń
28 listopad 2020  •  Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (378)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (23)

MOTORYZACJA (76)

OGLOSZENIA DROBNE (106)

PRZYJACIELE I RANDKI (93)

FIRMY I USŁUGI (744)

PRACA (4269)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1740372 zamieszczono 2020-10-20

Wielkoruskim Szlakiem 2021

Wielkoruskim... - ilustracja ogłoszenia nr 1740372 kliknij aby powiększyć

Biuro podróży GEOTOUR oferuje wycieczkę do Rosji!

PROGRAM WYCIECZKI
Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Po południu przejazd przez Litwę i Łotwę. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Rezekne. Trasa około 750 km (z Warszawy).

Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Rosji. Około południa przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Wieczorem przyjazd do Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. Trasa około 700 km.

Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie Moskwy - klasztoru Nowodziewiczego # z soborem Smoleńskim oraz cmentarza Nowodziewiczego #. Dalej spacer placem Uniwersyteckim na Wzgórzach Wróblowych z najpiękniejszą panoramą stolicy. Następnie zwiedzanie parku Zwycięstwa upamiętniającego Wielką Wojnę Ojczyźnianą z obeliskiem symbolizującym 142 dni wojny. Przejazd prospektem Kutuzowa z Łukiem Triumfalnym na cześć zwycięstwa nad Napoleonem do nowoczesnego centrum biznesu z mostem Bagration oraz ulicą Nowy Arbat. Spacer po Starym Arbacie. Czas wolny. Po południu zwiedzanie katedry Chrystusa Zbawiciela (konieczny właściwy strój). Następnie przejazd Pierścieniem Bulwarów z pomnikiem Puszkina i prospektem Pokoju do WDNH (słynna w czasach sowieckich Wystawa Osiągnięć Gospodarki Narodowej) z rzeźbą kołchoźnicy i robotnika krzyżujących sierp i młot oraz pomnikiem zdobywców kosmosu. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 50 km.

Dzień 4
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Moskwy - przejazd nabrzeżem Kremlowskim do placu Czerwonego z mauzoleum Lenina, pomnikiem Minina i Pożarskiego, soborem Wasyla Błogosławionego (możliwość indywidualnego zwiedzenia wnętrz w czasie wolnym - wstęp około 800 rubli). Czas wolny. Dalej spacer placem Łubianka z dawną siedzibą KGB, placem Teatralnym z budynkiem Teatru Bolszoj, placem Maneżowym z budynkiem Dumy Państwowej, ogrodem Aleksandrowskim z Grobem Nieznanego Żołnierza. Po południu zwiedzanie Kremla # z soborem Zaśnięcia (miejsce pochówku patriarchów) i Archangielskim (miejsce pochówku moskiewskich władców), dzwonnicą Iwana Wielkiego, Car-Dzwonem i Car-Działem oraz galerii Trietiakowskiej #. Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 50 km.

Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Włodzimierza - zwiedzanie Złotych Wrót, soboru Zaśnięcia # oraz soboru św. Dymitra. Czas wolny. Następnie zwiedzanie Suzdalu - kremla # z soborem Narodzenia i klasztoru Zbawiciela # z soborem Przemienienia Pańskiego. Wieczorem przyjazd do Peresławia Zaleskiego. Zakwaterowanie w hotelu. Trasa około 400 km.

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Siergijew Posad (najważniejszego ośrodka kultu religijnego w Rosji, konieczny właściwy strój) - zwiedzanie Ławry # z soborem Zaśnięcia kryjącym grobowiec Borysa Godunowa, soborem św. Trójcy oraz cerkwią św. Sergiusza. Czas wolny. Wieczorem przyjazd do Nowogrodu Wielkiego. Zakwaterowanie w hotelu. Trasa około 700 km.

Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Nowogrodu - starego miasta oraz kremla z pomnikiem Tysiąclecia Rusi przedstawiającym najważniejsze dla Rosjan symbole historyczne i soborem św. Zofii. Czas wolny. Po południu przyjazd do Carskiego Sioło - zwiedzanie pałacu # z repliką słynnej Bursztynowej Komnaty oraz parku #. Wieczorem przyjazd do Sankt Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 250 km.

Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga - twierdzy Pietropawłowskiej (kolebki miasta wzniesionej na wyspie Zajęczej) z soborem św. Piotra i Pawła # kryjącym grobowce carów. Dalej przejazd obok krążownika Aurora, nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym, mostem Pałacowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów, pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Następnie zwiedzanie placu św. Izaaka z pomnikiem cara Mikołaja i soborem św. Izaaka # oraz placu Dekabrystów z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem. Dalej spacer po centrum z placem Sztuk i pomnikiem Puszkina, pałacem Michajłowskim, kościołem św. Katarzyny, soborem Kazańskim oraz cerkwią Zbawiciela na Krwi wybudowaną w miejscu zabójstwa cara Aleksandra II. Czas wolny (możliwość indywidualnego zwiedzenia cerkwi Zbawiciela na Krwi - wstęp około 400 rubli oraz muzeum Faberge z kolekcją słynnych jaj - wstęp około 500 rubli). Wieczorem rejs po kanałach i Newie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Po północy nocny przejazd po centrum miasta „białych nocy” ze zwodzeniem mostów. Powrót do hotelu. Trasa około 100 km.

Dzień 9
Po śniadaniu wyjazd do Peterhofu - zwiedzanie pałacu # oraz parku # z największym na świecie zespołem fontann i najwspanialszą wśród nich Wielką Kaskadą. Czas wolny (możliwość zakupu pamiątek). Po południu powrót do Petersburga - zwiedzanie pałacu Zimowego # (mieszczącego Ermitaż - jedno z najbogatszych na świecie muzeum ze zbiorami dzieł sztuki światowej). Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 150 km.

Dzień 10
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Polski. Wieczorem przekroczenie granicy rosyjsko-łotewskiej. Przejazd przez Łotwę i Litwę. Trasa około 1250 km (do Warszawy).

Dzień 11
Powrót do Polski wg rozkładu.
Uwagi do programu
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu),
- jako walutę należy wziąć EUR i RUB.

TERMINY I CENY:
15.05 - 24.05.2021 od 2699zł
03.07 - 12.07.2021 od 3130zł
31.07 - 09.08.2021 od 2770zł
28.08 - 06.09.2021 od 2730zł

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), 9 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000 EUR, KR do 5000 EUR, NNW do 3000 EUR i bagażu do 300 EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje: wizy rosyjskiej (80 EUR/os - płatne na miejscu); biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (250 EUR/os - pakiet płatny na miejscu); 2 obiadokolacji w Moskwie i 3 w Petersburgu (60 EUR/os - płatne fakultatywnie na miejscu).

lokalizacja: Chorzów, woj. Śląskie
e-mail:
komunikator: SOBIESKIEGO 8
strona WWW: http://www.superwakacje.com.pl
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 392 razy. Data wygaśnięcia: 19.12.2020

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.