Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5632 ogłoszeń
27 listopad 2020  •  Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (384)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (23)

MOTORYZACJA (78)

OGLOSZENIA DROBNE (108)

PRZYJACIELE I RANDKI (96)

FIRMY I USŁUGI (765)

PRACA (4176)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1740375 zamieszczono 2020-10-20

Bursztynowym Traktem 2021

Bursztynowym... - ilustracja ogłoszenia nr 1740375 kliknij aby powiększyć

PROGRAM WYCIECZKI
Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Po południu przyjazd na Litwę. Zwiedzanie Wilna - spacer starówką z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem Adama Mickiewicza, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego, pałacem Prezydenckim do placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu. Trasa około 500 km (z Warszawy).

Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Po południu przyjazd na Łotwę. Zwiedzanie Rygi - spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, luterańskim kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu. Trasa około 300 km.

Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Rosji. Przejazd przez Łotwę i Estonię. Po południu przekroczenie granicy estońsko-rosyjskiej. Wieczorem przyjazd do Sankt Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu. Trasa około 650 km.

Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga - twierdzy Pietropawłowskiej (kolebki miasta wzniesionej na wyspie Zajęczej) z soborem św. Piotra i Pawła # kryjącym grobowce carów. Dalej przejazd obok krążownika Aurora, nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym, mostem Pałacowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów, pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Następnie zwiedzanie placu św. Izaaka z pomnikiem cara Mikołaja i soborem św. Izaaka # oraz placu Dekabrystów z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem. Dalej spacer po centrum z placem Sztuk i pomnikiem Puszkina, pałacem Michajłowskim, kościołem św. Katarzyny, soborem Kazańskim oraz cerkwią Zbawiciela na Krwi wybudowaną w miejscu zabójstwa cara Aleksandra II. Czas wolny (możliwość indywidualnego zwiedzenia cerkwi Zbawiciela na Krwi - wstęp około 400 rubli oraz muzeum Faberge z kolekcją słynnych jaj - wstęp około 500 rubli). Wieczorem rejs po kanałach i Newie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Po północy nocny przejazd po centrum miasta „białych nocy” ze zwodzeniem mostów. Powrót do hotelu. Trasa około 100 km.

Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie pałacu Jusupowów # (jednego z najbogatszych i najbardziej wpływowych rodów przedrewolucyjnej Rosji, miejsce zamordowania Rasputina). Czas wolny. Po południu zwiedzanie pałacu Zimowego # (mieszczącego Ermitaż - jedno z najbogatszych na świecie muzeum ze zbiorami dzieł sztuki światowej). Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 50 km.

Dzień 6
Po śniadaniu zwiedzanie Ławry Aleksandra Newskiego # z soborem św. Trójcy. Następnie wyjazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie pałacu # z repliką słynnej Bursztynowej Komnaty oraz parku #. Po południu zwiedzanie centrum biznesowego Łachta (z najwyższym budynkiem w Europie). Wieczorem powrót do hotelu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 150 km.

Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd z Petersburg. Zwiedzanie wzniesionej na wyspie Kotlin twierdzy Kronsztad - portu ze słynnym układem wysokości oraz soboru morskiego św. Mikołaja. Następnie zwiedzanie Peterhofu - pałacu # oraz parku # z największym na świecie zespołem fontann i najwspanialszą wśród nich Wielką Kaskadą. Czas wolny (możliwość zakupu pamiątek). Po południu wyjazd do Estonii. Wieczorem przekroczenie granicy rosyjsko-estońskiej. Zakwaterowanie w hotelu w Narwie. Trasa około 250 km.

Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Około południa przyjazd do Tallina - spacer starówką dzielącą się na Górne Miasto z basztą Długi Herman, zamkiem Toompea, prawosławnym soborem Aleksandra Newskiego, luterańską katedrą Toomkirik, wzgórzem Toompea oraz na Dolne Miasto z ratuszem, Apteką Magistracką, kościołem św. Ducha, traktem Pikk z Wielką Gildią kupiecką, domem Bractwa Czarnogłowych, kościołem św. Olafa, zespołem kamieniczek Trzy Siostry, basztą Gruba Małgorzata. Czas wolny. Po południu wyjazd do Polski. Trasa około 1200 km (do Warszawy).

Dzień 9
Powrót do Polski wg rozkładu.

Uwagi do programu
- kolejność zwiedzania może ulec zmianie,
- zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu),
- jako walutę należy wziąć EUR i RUB.

TERMINY I CENY:
01.05 - 08.05.2021 od 1799zł
29.05 - 05.06.2021 od 2170zł

ŚWIADCZENIA
Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000 EUR, KR do 5000 EUR, NNW do 3000 EUR i bagażu do 300 EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (200 EUR/os - pakiet płatny na miejscu), 3 obiadokolacji serwowanych w Sankt Petersburgu (30 EUR/os - płatne fakultatywnie na miejscu).

lokalizacja: Chorzów, woj. Śląskie
e-mail:
komunikator: SOBIESKIEGO 8
strona WWW: http://www.superwakacje.com.pl
 
Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 502 razy. Data wygaśnięcia: 19.12.2020

Zgłoś ogłoszenie do moderacji

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

 • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
  Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 6zł + VAT!

 • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
  Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
 • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
  Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
 • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
  Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
 • Pogrubiona treść ogłoszenia
  pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
 • Promowane przez cały miesiąc
  Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
 • NISKA CENA
  Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
 • Łatwa i szybka płatność
  Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
  płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.