Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 2005 ogłoszeń
27 listopad 2021  •  Imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (350)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (20)

MOTORYZACJA (61)

OGLOSZENIA DROBNE (31)

PRZYJACIELE I RANDKI (50)

FIRMY I USŁUGI (638)

PRACA (855)

SZUKAM PRACY (0)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

Wyróżnij to ogłoszenie
Ogłoszenie nr 1940283 zamieszczono 2021-11-04

Lakiernik samochodowy - praca w Niemczech z darmowym zakwaterowaniem!

Lakiernik... - ilustracja ogłoszenia nr 1940283 kliknij aby powiększyć Lakiernik... - ilustracja ogłoszenia nr 1940283 kliknij aby powiększyć

Lakiernik samochodowy

Lokalizacja pracy: Isny im Allgau

Co oferujemy:
 stawkę: 15 € brutto/h,
 wynagrodzenie 1680 – 1900 € netto/miesiąc,
 umowę o pracę tymczasową,
 legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
 darmowe mieszkanie,
 możliwość pracy w nadgodzinach,
 możliwość dłuższej współpracy z Pracodawcą.

Zakres obowiązków Pracownika:
 stosowanie farb wodnych i gruntowych,
 wykonywanie pracy samodzielnie,
 szpachlowanie, szlifowanie i przygotowanie elementów pojazdu do lakierowania.

Czego wymagamy:
 posiadania własnego samochodu - mile widziane,
 kierunkowego wykształcenia lakiernika samochodowego,
 mile widziana znajomość języka niemieckiego,
 doświadczenia i umiejętności pracy jako lakiernik samochodowy.

W CV proszę załączyć zdjęcie.

Opcje kontaktu:
Telefon:
1. +48 505 176 000
Mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

”Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96.
Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.
HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz podmiotom współpracującym z HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz podmiotom współpracującym z HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

lokalizacja: Isny im Allgäu, Poza Polską
strona WWW: http://hrnavigator.com.pl

Wyróżnij to ogłoszenie Ogłoszenie przeczytano 891 razy. Data wygaśnięcia: 04.12.2021

Wyślij szybką wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz!

treść wiadomości:
twój e-mail:
przepisz kod z obrazka:

Podświetl powyższe ogłoszenie
płatność SMS

Tylko 2zł + VAT!

  • Podświetlenie jasnym beżowym kolorem
    Ogłoszenie widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
  • Pogrubiona treść ogłoszenia
    pogrubienie sprawia, że KAŻDY ZAUWAŻA TAKIE OGŁOSZENIE.
  • Promowane przez cały miesiąc
    Ogłoszenie jest wyróżnione przez 30 dni od chwili opłacenia wyróżnienia.
  • NISKA CENA
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 2zł + VAT (2.46zł).
  • Łatwa i szybka płatność
    Błyskawicznie podświetl swoje ogłoszenie:
    płatne przez SMS
Kliknij aby zapłacić
przez SMS (2.46zł):

Wyróżnij powyższe ogłoszenie

Tylko 6zł + VAT!

  • Obecność na stronie głównej Rozglos.net
    Ogłoszenie wyróżnione jest pokazywane na stronie głównej serwisu Rozglos.net (zobaczy je więcej ludzi!).
  • Wyższa pozycja na listach ogłoszeń
    Ogłoszenie będzie wyświetlane w pierwszej kolejności na listach ogłoszeń. Będziesz wyżej od konkurencji.
  • Podświetlenie jaskrawym żółtym kolorem
    Jaskrawo widoczne we wszelkich listach i spisach ogłoszeń - tego nie da się przeoczyć.
    Wyróżnienie ogłoszenia kosztuje jedynie 6zł + VAT (7.38zł).
    Błyskawicznie wyróżnij swoje ogłoszenie:
przez SMS (7.38zł):

WYPROMUJ TWOJE OGŁOSZENIE JESZCZE BARDZIEJ, ZA DARMO!

Jak to zrobić?

To proste: Umieść link prowadzący do Twojego wpisu na dowolnych innych stronach internetowych - na przykład w katalogach stron (tutaj spis katalogów stron: katalogiseo.info). Po umieszczeniu kilku takich linków ilość wyświetleń Twojego wpisu wzrośnie nawet kilkunastokrotnie!

Czytaj więcej o tej metodzie »

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy