Serwis ogloszeniowy Rozglos.net

Ogłoszenia które docierają do ludzi.

Ilość ofert w serwisie: 5535 ogłoszeń
26 styczeń 2020  •  Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
Najnowsze ogłoszenia i oferty - kanał RSS
Szybkie wyszukiwanie:
Zaawansowane wyszukiwanie »

SPRZEDAM, KUPIĘ (454)

NIERUCHOMOŚCI, POKOJE (57)

MOTORYZACJA (92)

OGLOSZENIA DROBNE (84)

PRZYJACIELE I RANDKI (53)

FIRMY I USŁUGI (820)

PRACA (3973)

SZUKAM PRACY (2)

OSTATNIO DODANE »

DODAJ OGŁOSZENIE »

WYSZUKAJ »

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Korzystając z serwisu Rozglos.net akceptują Państwo wszystkie poniższe zasady zawarte w Polityce Prywatności, której treść znajduje się w dokumencie HTML pod adresem http://www.rozglos.net/polityka_prywatnosci.php.

Użytkownicy serwisu Rozglos.net, przesyłając za pośrednictwem stron serwisu ogłoszenia, pytania, komentarze i inne treści tekstowe i graficzne, udostępniają swoje dane osobowe pozwalające na określenie ich tożsamości takie jak imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail i inne. Dane te opublikowane będą w określonym czasie na łamach serwisu Rozglos.net tylko za akceptacją użytkownika przesyłającego dane, który tą akceptację wyraża publikując swoje ogłoszenie w serwisie.

Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratorów serwisu Rozglos.net (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych).

Właściciele serwisu Rozglos.net zastrzegają sobie prawo do wysyłania bez zapowiedzi wiadomości poprzez pocztę e-mail osobom, których dane kontaktowe zostały przesłane za pomocą któregokolwiek z formularzy zawartych w serwisie.

Niektóre obszary serwisu Rozglos.net mogą wykorzystywać technologię cookies. Warunkiem działania cookies i tym samym poprawnego działania całego serwisu jest ich akceptacja przez przeglądarkę.

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące warunków korzystania z serwisu i ochrony prywatności jego użytkowników można przesyłać na adres: biuro@rozglos.net

Właściciele i Administratorzy serwisu Rozglos.net zastrzegają sobie prawo do wprowadzania niezapowiadanych zmian w treści niniejszego tekstu - Polityki Prywatności serwisu.

Rozglos.net - Przyjazny serwis ogłoszeniowy
© 2007-2020 by IntegraDesign.org & RevolWEB.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.